Porażka Beskidu; Beskid 0:3 Czaniec

| 18 marca 2017 | 0 Komentarzy

W rozegranym dzisiaj spotkaniu 19 kolejki Beskid Skoczów przegrał na własnym stadionie z LKS-em Czaniec 0:3(0:0). Bramki dla Czańca zdobywali Paweł Kozioł z rzutu karnego oraz Tomasz Kaleta – dwie bramki.

Beskid: Chmiel, Grześ, Sornat, Wojciechowski, Marek, Ihas(70’ Lech), Padło, Janik, Ferfecki, Małyjurek, Jaworzyn(20’ Bezeg, 70’ Węgrzyn)
Czaniec: Majda, Kaczmarczyk, T. Kozioł(90’ Kolber), Waligóra, Borak, Świerczyński, P. Kozioł, Nazdryn, Wozniak(87’ Wiśniowski), Palarczyk(75’ Kaleta), Jurczak
Żółte kartki: Małyjurek, Padło(Beskid) – P. Kozioł(Czaniec)

Początek meczu był wyrównany. W 11 minucie z boku boiska piłkę dośrodkowali gracze Beskidu a w polu karnym najlepiej wyskoczył Seweryn Wojciechowski, którego strzał głową złapał bramkarz. W 17 minucie z boku boiska dośrodkował Kamil Janik. Piłkę z boku boiska dograł Kamil Janik, jednak goalkepper gości odbił piłkę nad bramką. W 27 minucie Bartosz Woźniak dostał piłkę sam na sam z Dominikiem Chmielem, lecz bramkarz Beskidu był górą w tym pojedynku. W 41 minucie po rzucie rożnym zakotłowało się pod bramką Beskidu, lecz rywal nieczysto trafił w piłkę. Minutę później goście krótko wykonali rzut rożny, lecz ponownie Dominik Chmiel dobrze interweniował.
Po zmianie stron pierwsi zaatakowali skoczowianie. W 55 minucie w pole karne Czańca wbiegł z piłką Wojciech Małyjurek, którego sfaulował rywal, lecz sędzia ukarał gracza Beskidu żółtą kartką. W 66 minucie Bartosz Woźniak nabił rękę Kamila Sornata, co tym razem odgwizdał sędzia i wskazał rzut karny, który na bramkę zamienił Paweł Kozioł. Po stracie bramki skoczowianie otworzyli się chcąc nadrobić straconą bramkę. W 86 minucie faulowany w środku pola przez Tomasza Kalete był Wojciech Padło, czego nie zauważył sędzia. Tomasz Kaleta po faulu na pomocniku Beskidu ruszył na bramkę Beskidu i zdobył 2 bramkę. W 90 minucie po kilku szybkich podaniach Czaniec rozklepał obronę Beskidu i Tomasz Kaleta zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu.

Kategoria: Aktualności, IV Liga, Liga, Wyniki