Żądni rewanżu; Beskid – Czaniec

| 16 marca 2017 | 0 Komentarzy

Po udanej inauguracji rundy wiosennej sezonu 2016/2017 podopieczni Mirosława Szymury rozegrają już w najbliższą sobotę mecz na własnym stadionie w rywalem skoczowian będzie LKS Czaniec.

Mecz

KP Beskid SkoczówLKS Czaniec

0 - 3

19. Match Day

27 marca 2017, 15:30

ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów

Ludowy Klub Sportowy Czaniec założony został w 1949 roku. Barwy najbliższego rywala Beskidu to kolory biało-czerwone. Grającym trenerem drużyny z Czańca jest Maciej Żak. W ligowej tabeli zawodnicy Czańca plasują się na podium będąc z dorobkiem 36 punktów 3 drużyną tego sezonu. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Czańca jest Bartosz Woźniak, który jest autorem 7 ligowych trafień dla drużyny prowadzonej przez Macieja Żaka. W ostatniej kolejce gracze LKS-u Czaniec zremisowali na własnym obiekcie z Wilkami Wilcza.

W rozegranym w rundzie jesiennej starciu pomiędzy LKS-em Czaniec oraz Beskidem Skoczów lepsi okazali się gospodarze, który w środowe popołudnie 17 sierpnia pokonali drużynę spod Kaplicówki 3:0.

Sobotnie spotkanie będzie dla obu zespołów drugim w tym roku spotkaniem o stawkę. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie w Ornontowicach skoczowianie będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością. Podopieczni Macieja Żaka do meczu w Skoczowie przystąpią po remisie na własnym obiekcie. W sobotnim spotkaniu w drużynie LKS-u Czaniec nie wystąpi grający trener Maciej Żak, który musi odbyć przymusową pauzę za czwartą żółtą kartkę otrzymaną w tym sezonie. Mecz z pierwszej rundy pozostał w pamięci skoczowian, którzy wówczas przez 60 minut grali w 10 po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Dawid Lech. W sobotę zawodnicy prowadzeni przez Mirosława Szymurę będą chcieli zrewanżować się drużynie z Czańca za porażkę z pierwszej rundy. Czy drużynie z Trytonowego Grodu uda się zdobyć 3 punkty w meczu z spadkowiczem z III ligi? O tym dowiemy się w sobotę około godziny 17:30.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Kategoria: Aktualności, IV Liga, Liga, Zapowiedź

'