Trampkarze starsi

 

Trampkarze Beskidu podobnie jak juniorzy mecze swoje rozgrywają w dwóch klasach rozgrywkowych w lidze okręgowej A okręgu bielskiego oraz w grupie B na szczeblu podokręgu Skoczów.

Trenerem trampkarzy starszych występujących w lidze okręgowej jest Sławomir Foltyn,  natomiast trampkarzy z Klasy B podokręgu Skoczów Wojciech Padło.

Liga „A” BOZPN

Pos   Zespół M W T L Goals+/- Pkt
1 Beskid Skoczów 12 10 1 1 81:774 31
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 12 9 2 1 57:552 29
3 Drzewiarz Jasienica 12 9 1 2 47:1037 28
4 Czarni-Góral Żywiec 12 8 3 1 68:563 27
5 Orzeł Kozy 11 7 1 3 42:1131 22
6 Zapora Wapienica 12 7 0 5 50:2525 21
7 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 12 7 0 5 39:2514 21
8 Pasjonat Dankowice 12 5 2 5 37:1918 17
9 Orzeł Łękawica 11 4 0 7 26:41-15 12
10 Mieszko Piast Cieszyn 12 2 1 9 18:49-31 7
11 Zapora Porąbka 12 2 1 9 12:56-44 7
12 LKS Goleszów 12 1 0 11 9:75-66 3
13 Błyskawica Drogomyśl 12 0 0 12 2:160-158 0

Terminarz


Mecz Score
17 sierpnia 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Beskid Skoczów
2 - 0
17 sierpnia 2013 10:00 0
Zapora Porąbka – Pasjonat Dankowice
0 - 3
17 sierpnia 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Zapora Wapienica
3 - 1
17 sierpnia 2013 10:00
Orzeł Łękawica – LKS Goleszów
6 - 0
17 sierpnia 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – Mieszko Piast Cieszyn
10 - 0
17 sierpnia 2013 10:00 0
Błyskawica Drogomyśl – Orzeł Kozy
0 - 18
24 sierpnia 2013 10:00 1
Beskid Skoczów – Drzewiarz Jasienica
3 - 2
24 sierpnia 2013 10:00 0
Mieszko Piast Cieszyn – Błyskawica Drogomyśl
11 - 0
24 sierpnia 2013 10:00 0
LKS Goleszów – BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 3
24 sierpnia 2013 10:00 0
Zapora Wapienica – Orzeł Łękawica
3 - 0
24 sierpnia 2013 10:00 0
Pasjonat Dankowice – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
0 - 3
24 sierpnia 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Zapora Porąbka
10 - 0
31 sierpnia 2013 10:00 0
Zapora Porąbka – Beskid Skoczów
1 - 6
31 sierpnia 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Czarni-Góral Żywiec
0 - 5
31 sierpnia 2013 10:00
Orzeł Łękawica – Pasjonat Dankowice
1 - 9
31 sierpnia 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – Zapora Wapienica
4 - 0
31 sierpnia 2013 10:00 0
Błyskawica Drogomyśl – LKS Goleszów
0 - 5
31 sierpnia 2013 10:00 0
Drzewiarz Jasienica – Orzeł Kozy
1 - 2
7 września 2013 10:00 1
Beskid Skoczów – Orzeł Kozy
2 - 1
7 września 2013 10:00 0
Mieszko Piast Cieszyn – Drzewiarz Jasienica
2 - 5
7 września 2013 10:00 0
Zapora Wapienica – Błyskawica Drogomyśl
15 - 0
7 września 2013 10:00 0
Pasjonat Dankowice – BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 0
7 września 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Orzeł Łękawica
8 - 0
7 września 2013 10:00 0
Zapora Porąbka – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
2 - 4
14 września 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Beskid Skoczów
0 - 6
14 września 2013 10:00
Orzeł Łękawica – Zapora Porąbka
4 - 1
14 września 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – Czarni-Góral Żywiec
2 - 1
14 września 2013 10:00 0
Błyskawica Drogomyśl – Pasjonat Dankowice
1 - 10
14 września 2013 10:00 0
Drzewiarz Jasienica – LKS Goleszów
7 - 0
14 września 2013 10:00 0
Orzeł Kozy – Mieszko Piast Cieszyn
6 - 0
21 września 2013 10:00
Beskid Skoczów – Mieszko Piast Cieszyn
5 - 0
21 września 2013 10:00
LKS Goleszów – Orzeł Kozy
1 - 4
21 września 2013 10:00
Zapora Wapienica – Drzewiarz Jasienica
1 - 4
21 września 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Błyskawica Drogomyśl
20 - 0
21 września 2013 10:00
Zapora Porąbka – BTS Rekord Bielsko-Biała
1 - 11
21 września 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Orzeł Łękawica
2 - 0
28 września 2013 10:00
Orzeł Łękawica – Beskid Skoczów
0 - 9
28 września 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
3 - 0
28 września 2013 10:00 0
Błyskawica Drogomyśl – Zapora Porąbka
1 - 3
28 września 2013 10:00 0
Drzewiarz Jasienica – Pasjonat Dankowice
2 - 0
28 września 2013 10:00 0
Mieszko Piast Cieszyn – LKS Goleszów
4 - 2
28 września 2013 10:00 0
Orzeł Kozy – Zapora Wapienica
0 - 3
5 października 2013 10:00 1
Beskid Skoczów – LKS Goleszów
14 - 0
5 października 2013 10:00 0
Zapora Wapienica – Mieszko Piast Cieszyn
8 - 0
5 października 2013 10:00 0
Pasjonat Dankowice – Orzeł Kozy
0 - 1
5 października 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Drzewiarz Jasienica
1 - 1
5 października 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Błyskawica Drogomyśl
14 - 0
5 października 2013 10:00
Orzeł Łękawica – BTS Rekord Bielsko-Biała
1 - 6
12 października 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – Beskid Skoczów
0 - 0
12 października 2013 10:00 0
Błyskawica Drogomyśl – Orzeł Łękawica
0 - 10
12 października 2013 10:00 0
Drzewiarz Jasienica – Zapora Porąbka
3 - 0
12 października 2013 10:00 0
Mieszko Piast Cieszyn – Pasjonat Dankowice
0 - 2
12 października 2013 10:00 0
LKS Goleszów – Zapora Wapienica
0 - 6
12 października 2013 10:00 0
Orzeł Kozy – Czarni-Góral Żywiec
1 - 1
19 października 2013 10:00 1
Beskid Skoczów – Zapora Wapienica
8 - 0
19 października 2013 10:00 0
Pasjonat Dankowice – LKS Goleszów
10 - 0
19 października 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Mieszko Piast Cieszyn
5 - 0
19 października 2013 10:00 0
Zapora Porąbka – Orzeł Kozy
1 - 4
19 października 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Drzewiarz Jasienica
0 - 3
19 października 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – Błyskawica Drogomyśl
17 - 0
26 października 2013 10:00 0
Błyskawica Drogomyśl – Beskid Skoczów
0 - 22
26 października 2013 10:00 0
Drzewiarz Jasienica – Orzeł Łękawica
2 - 1
26 października 2013 10:00 0
Mieszko Piast Cieszyn – Zapora Porąbka
0 - 0
26 października 2013 10:00 0
LKS Goleszów – Czarni-Góral Żywiec
0 - 10
26 października 2013 10:00 0
Zapora Wapienica – Pasjonat Dankowice
4 - 1
26 października 2013 10:00 0
Orzeł Kozy – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
5 - 1
2 listopada 2013 10:00 1
Beskid Skoczów – Pasjonat Dankowice
6 - 1
2 listopada 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Zapora Wapienica
4 - 0
2 listopada 2013 10:00 0
Zapora Porąbka – LKS Goleszów
2 - 1
2 listopada 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Mieszko Piast Cieszyn
3 - 0
2 listopada 2013 10:00
Orzeł Łękawica – Orzeł Kozy
-:-
2 listopada 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – Drzewiarz Jasienica
0 - 2
9 listopada 2013 10:00 0
Drzewiarz Jasienica – Błyskawica Drogomyśl
15 - 0
9 listopada 2013 10:00 0
Mieszko Piast Cieszyn – Orzeł Łękawica
1 - 3
9 listopada 2013 10:00 0
LKS Goleszów – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice
0 - 9
9 listopada 2013 10:00 0
Zapora Wapienica – Zapora Porąbka
9 - 1
9 listopada 2013 10:00 0
Pasjonat Dankowice – Czarni-Góral Żywiec
1 - 1
9 listopada 2013 10:00 0
Orzeł Kozy – BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 1

Kadra:

  • Borkała Remigiusz
  • Brudny Bartosz
  • Chwastek Marcin
  • Ciszek Kajetan
  • Czylok Robert
  • Dudela Szymon
  • Ferfecki Cezary
  • Ferfecki Kornel
  • Foltyn Jakub
  • Gabryś Dawid
  • Gawlas Kacper
  • Gredka Kacper
  • Heinrich Oskar
  • Iskrzycki Remigiusz
  • Jaworski Dawid
  • Jaworski Sylwester
  • Kędzierski Sebastian
  • Kluz Jonasz
  • Kolarczyk Mateusz
  • Konieczny Paweł
  • Krawczyk Paweł
  • Krzywoń Henryk
  • Kurek Kamil
  • Łebkowski Patryk
  • Ludka Adam
  • Matlak Hubert
  • Matuszka Maciej
  • Mazurek Adrian
  • Mirosz Adrian
  • Młynarczyk Michał
  • Mojeździk Bartłomiej
  • Padło Michał
  • Parchański Jan
  • Pilorz Wojciech
  • Rajwa Stanisław
  • Reisinger Patryk
  • Szczypka Sebastian
  • Szymala Mateusz
  • Waliczek Szymon
  • Woźniczka Szymon

Grupa „B” podokręg Skoczów

Pos   Zespół M W T L Goals+/- Pkt
1 Tempo Puńców 9 9 0 0 75:669 27
2 Błękitni Pierściec 9 6 1 2 48:741 19
3 Beskid Skoczów 9 6 0 3 61:1249 18
4 Morcinek Kaczyce 9 5 1 3 28:1414 16
5 Orzeł Zabłocie 9 4 2 3 18:23-5 14
6 Iskra Iskrzyczyn 9 4 1 4 20:22-2 13
7 Wyzwolenie Simoradz 9 3 1 5 18:27-9 10
8 Strażak Dębowiec 9 3 0 6 16:71-55 9
9 LKS Zryw Bąków 9 1 1 7 11:33-22 4
10 Promyk Golasowice 9 0 1 8 2:82-80 1

Terminarz


Mecz Score
1 sierpnia 2013 15:30 ul. Ludowa 10 , Kaczyce
Morcinek Kaczyce – Iskra Iskrzyczyn
7 - 0
2 sierpnia 2013 15:30
Wyzwolenie Simoradz – Morcinek Kaczyce
1 - 4
2 sierpnia 2013 15:30 ul. Ludowa 10 , Kaczyce
Morcinek Kaczyce – Tempo Puńców
2 - 3
2 sierpnia 2013 15:30
Orzeł Zabłocie – Morcinek Kaczyce
3 - 0
17 sierpnia 2013 15:30
Wyzwolenie Simoradz – Beskid Skoczów
2 - 3
17 sierpnia 2013 15:30
Strażak Dębowiec – LKS Zryw Bąków
3 - 0
17 sierpnia 2013 15:30
Promyk Golasowice – Iskra Iskrzyczyn
0 - 10
24 sierpnia 2013 15:30
Tempo Puńców – Promyk Golasowice
20 - 0
24 sierpnia 2013 15:30
Iskra Iskrzyczyn – Strażak Dębowiec
3 - 1
24 sierpnia 2013 15:30
LKS Zryw Bąków – Wyzwolenie Simoradz
1 - 3
24 sierpnia 2013 15:30
Beskid Skoczów – Orzeł Zabłocie
8 - 0
31 sierpnia 2013 15:30
Orzeł Zabłocie – LKS Zryw Bąków
3 - 3
31 sierpnia 2013 15:30
Wyzwolenie Simoradz – Iskra Iskrzyczyn
2 - 2
31 sierpnia 2013 15:30
Strażak Dębowiec – Tempo Puńców
0 - 14
31 sierpnia 2013 15:30
Promyk Golasowice – Błękitni Pierściec
0 - 15
2 września 2013 15:30
Strażak Dębowiec – Morcinek Kaczyce
1 - 6
7 września 2013 15:30
Błękitni Pierściec – Strażak Dębowiec
11 - 0
7 września 2013 15:30
Tempo Puńców – Wyzwolenie Simoradz
7 - 0
7 września 2013 15:30
Iskra Iskrzyczyn – Orzeł Zabłocie
1 - 2
14 września 2013 15:30
Beskid Skoczów – LKS Zryw Bąków
3 - 0
14 września 2013 15:30
Orzeł Zabłocie – Tempo Puńców
1 - 7
14 września 2013 15:30
Wyzwolenie Simoradz – Błękitni Pierściec
0 - 7
17 września 2013 15:30
Błękitni Pierściec – Morcinek Kaczyce
3 - 1
17 września 2013 15:30 ul. Ludowa 10 , Kaczyce
Morcinek Kaczyce – Beskid Skoczów
2 - 0
17 września 2013 15:30
Promyk Golasowice – Morcinek Kaczyce
2 - 2
17 września 2013 15:30 ul. Ludowa 10 , Kaczyce
Morcinek Kaczyce – LKS Zryw Bąków
4 - 1
21 września 2013 15:30
Błękitni Pierściec – Orzeł Zabłocie
0 - 0
21 września 2013 15:30
Promyk Golasowice – Strażak Dębowiec
0 - 7
21 września 2013 15:30
Iskra Iskrzyczyn – Beskid Skoczów
3 - 0
28 września 2013 15:30
LKS Zryw Bąków – Iskra Iskrzyczyn
0 - 1
28 września 2013 15:30
Beskid Skoczów – Tempo Puńców
3 - 5
28 września 2013 15:30
Wyzwolenie Simoradz – Promyk Golasowice
5 - 0
5 października 2013 15:30
Strażak Dębowiec – Wyzwolenie Simoradz
3 - 2
5 października 2013 15:30
Promyk Golasowice – Orzeł Zabłocie
0 - 7
5 października 2013 15:30
Błękitni Pierściec – Beskid Skoczów
0 - 1
5 października 2013 15:30
Tempo Puńców – LKS Zryw Bąków
9 - 0
12 października 2013 15:30
Iskra Iskrzyczyn – Tempo Puńców
0 - 5
12 października 2013 15:30
LKS Zryw Bąków – Błękitni Pierściec
0 - 7
12 października 2013 15:30
Orzeł Zabłocie – Strażak Dębowiec
2 - 1
19 października 2013 15:30
Wyzwolenie Simoradz – Orzeł Zabłocie
3 - 0
19 października 2013 15:30
Promyk Golasowice – Beskid Skoczów
0 - 10
19 października 2013 15:30
Błękitni Pierściec – Iskra Iskrzyczyn
5 - 0
26 października 2013 15:30
Tempo Puńców – Błękitni Pierściec
5 - 0
26 października 2013 15:30
LKS Zryw Bąków – Promyk Golasowice
6 - 0
26 października 2013 15:30
Beskid Skoczów – Strażak Dębowiec
33 - 0

Kadra:

  • Bobola Krzysztof
  • Borkała Remigiusz
  • Brudny Bartosz
  • Chwastek Marcin
  • Ciszek Kajetan
  • Czylok Robert
  • Danel Szymon
  • Dudela Szymon
  • Ferfecki Kornel
  • Foltyn Jakub
  • Gabryś Dawid
  • Gawlas Kacper
  • Gredka Kacper
  • Heinrich Oskar
  • Iskrzycki Remigiusz
  • Jaworski Dawid
  • Jaworski Sylwester
  • Kędzierski Sebastian
  • Kluz Jonasz
  • Kolarczyk Mateusz
  • Konieczny Paweł
  • Krawczyk Paweł
  • Krzywoń Henryk
  • Kurek Kamil
  • Łebkowski Patryk
  • Legierski Klaudiusz
  • Ludka Adam
  • Matlak Hubert
  • Matuszka Maciej
  • Mazurek Adrian
  • Mirosz Adrian
  • Młynarczyk Michał
  • Mojeździk Bartłomiej
  • Padło Michał
  • Parchański Jan
  • Pilorz Wojciech
  • Rajwa Stanisław
  • Reisinger Patryk
  • Śleziak Dorian
  • Szczypka Sebastian
  • Szostok Sebastian
  • Szymala Mateusz
  • Waliczek Szymon
  • Woś Patryk
  • Woźniczka Szymon