Trampkarze starsi

 

Trampkarze Beskidu podobnie jak juniorzy mecze swoje rozgrywają w dwóch klasach rozgrywkowych w lidze okręgowej A okręgu bielskiego oraz w grupie B na szczeblu podokręgu Skoczów.

Trenerem trampkarzy starszych występujących w lidze okręgowej jest Sławomir Foltyn,  natomiast trampkarzy z Klasy B podokręgu Skoczów Wojciech Padło.

Liga „A” BOZPN

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 Beskid Skoczów 12 10 1 1 81:774 31
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 12 9 2 1 57:552 29
3 Drzewiarz Jasienica 12 9 1 2 47:1037 28
4 Czarni-Góral Żywiec 12 8 3 1 68:563 27
5 Orzeł Kozy 11 7 1 3 42:1131 22
6 Zapora Wapienica 12 7 0 5 50:2525 21
7 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 12 7 0 5 39:2514 21
8 Pasjonat Dankowice 12 5 2 5 37:1918 17
9 Orzeł Łękawica 11 4 0 7 26:41-15 12
10 Mieszko Piast Cieszyn 12 2 1 9 18:49-31 7
11 Zapora Porąbka 12 2 1 9 12:56-44 7
12 LKS Goleszów 12 1 0 11 9:75-66 3
13 Błyskawica Drogomyśl 12 0 0 12 2:160-158 0

Terminarz


Mecz Score
17 sierpnia 2013 10:00
Czarni-Góral Żywiec – Beskid Skoczów
2 - 0
17 sierpnia 2013 10:00 0
Zapora Porąbka – Pasjonat Dankowice
0 - 3
17 sierpnia 2013 10:00 0
UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice – Zapora Wapienica
3 - 1
17 sierpnia 2013 10:00
Orzeł Łękawica – LKS Goleszów
6 - 0
17 sierpnia 2013 10:00 0
BTS Rekord Bielsko-Biała – Mieszko Piast Cieszyn
10 - 0
17 sierpnia 2013 10:00 0
Błyskawica Drogomyśl – Orzeł Kozy
0 - 18

Kadra:

  • Borkała Remigiusz
  • Brudny Bartosz
  • Chwastek Marcin
  • Ciszek Kajetan
  • Czylok Robert
  • Dudela Szymon
  • Ferfecki Cezary
  • Ferfecki Kornel
  • Foltyn Jakub
  • Gabryś Dawid
  • Gawlas Kacper
  • Gredka Kacper
  • Heinrich Oskar
  • Iskrzycki Remigiusz
  • Jaworski Dawid
  • Jaworski Sylwester
  • Kędzierski Sebastian
  • Kluz Jonasz
  • Kolarczyk Mateusz
  • Konieczny Paweł
  • Krawczyk Paweł
  • Krzywoń Henryk
  • Kurek Kamil
  • Łebkowski Patryk
  • Ludka Adam
  • Matlak Hubert
  • Matuszka Maciej
  • Mazurek Adrian
  • Mirosz Adrian
  • Młynarczyk Michał
  • Mojeździk Bartłomiej
  • Padło Michał
  • Parchański Jan
  • Pilorz Wojciech
  • Rajwa Stanisław
  • Reisinger Patryk
  • Szczypka Sebastian
  • Szymala Mateusz
  • Waliczek Szymon
  • Woźniczka Szymon

Grupa „B” podokręg Skoczów

Pos   Zespół M W T L Gole+/- Pkt
1 Tempo Puńców 9 9 0 0 75:669 27
2 Błękitni Pierściec 9 6 1 2 48:741 19
3 Beskid Skoczów 9 6 0 3 61:1249 18
4 Morcinek Kaczyce 9 5 1 3 28:1414 16
5 Orzeł Zabłocie 9 4 2 3 18:23-5 14
6 Iskra Iskrzyczyn 9 4 1 4 20:22-2 13
7 Wyzwolenie Simoradz 9 3 1 5 18:27-9 10
8 Strażak Dębowiec 9 3 0 6 16:71-55 9
9 LKS Zryw Bąków 9 1 1 7 11:33-22 4
10 Promyk Golasowice 9 0 1 8 2:82-80 1

Terminarz


Mecz Score
17 sierpnia 2013 15:30
Wyzwolenie Simoradz – Beskid Skoczów
2 - 3
17 sierpnia 2013 15:30
Strażak Dębowiec – LKS Zryw Bąków
3 - 0
17 sierpnia 2013 15:30
Promyk Golasowice – Iskra Iskrzyczyn
0 - 10
2 września 2013 15:30
Strażak Dębowiec – Morcinek Kaczyce
1 - 6
17 września 2013 15:30
Błękitni Pierściec – Morcinek Kaczyce
3 - 1
17 września 2013 15:30 ul. Ludowa 10 , Kaczyce
Morcinek Kaczyce – Beskid Skoczów
2 - 0
17 września 2013 15:30
Promyk Golasowice – Morcinek Kaczyce
2 - 2
17 września 2013 15:30 ul. Ludowa 10 , Kaczyce
Morcinek Kaczyce – LKS Zryw Bąków
4 - 1

Kadra:

  • Bobola Krzysztof
  • Borkała Remigiusz
  • Brudny Bartosz
  • Chwastek Marcin
  • Ciszek Kajetan
  • Czylok Robert
  • Danel Szymon
  • Dudela Szymon
  • Ferfecki Kornel
  • Foltyn Jakub
  • Gabryś Dawid
  • Gawlas Kacper
  • Gredka Kacper
  • Heinrich Oskar
  • Iskrzycki Remigiusz
  • Jaworski Dawid
  • Jaworski Sylwester
  • Kędzierski Sebastian
  • Kluz Jonasz
  • Kolarczyk Mateusz
  • Konieczny Paweł
  • Krawczyk Paweł
  • Krzywoń Henryk
  • Kurek Kamil
  • Łebkowski Patryk
  • Legierski Klaudiusz
  • Ludka Adam
  • Matlak Hubert
  • Matuszka Maciej
  • Mazurek Adrian
  • Mirosz Adrian
  • Młynarczyk Michał
  • Mojeździk Bartłomiej
  • Padło Michał
  • Parchański Jan
  • Pilorz Wojciech
  • Rajwa Stanisław
  • Reisinger Patryk
  • Śleziak Dorian
  • Szczypka Sebastian
  • Szostok Sebastian
  • Szymala Mateusz
  • Waliczek Szymon
  • Woś Patryk
  • Woźniczka Szymon